SZC logo

Győri SZC

OM kód: 203037/002 | 9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Intézmény logo

Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2024. febr. 28.


Szerkesztő

  • sport verseny

Iskolánk csapata második helyezést ért el a Megyei Diákolimpia Döntőjében

A Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium kosárlabda csapata a Megyei Kosárlabda Diákolimpia döntőjében is remekül helyt állt.

Iskolánk csapata második helyezést ért el a Megyei Diákolimpia Döntőjében

Az első ellenfél a Pannonhalmi Bencés Gimnázium csapata volt, akiktől nem lehetett elvenni a megyei elsőséget. A mérkőzést nem sikerült megnyerni, de nagyon hasznos volt a jövő szempontjából, nagyon sokat lehetett tanulni belőle.

A mieinknek reálisan a második hely megszerzése volt a cél, amihez a Soproni csoport legjobb csapatát kellett legyőzni. Az első félidőben még szoros volt az állás, de a másodikban már jelentős fölényre tettünk szert, és 22 pontos különbséggel sikerült legyőzni őket. Így egy nagyon értékes győzelemmel sikerült befejezni az idei Kosárlabda Diákolimpiát.

A csapat kiemelkedő teljesítményében minden játékosnak szerepe volt. A siker részesei voltak: Adamek László, Borsodi Zoltán, Gémesi Dominik, Gujdi Dominik, Káldy Zoltán Attila, Póczik Balázs, Pusztai Ottó Bence, Rákoczi Tamás, Takács Emil, Varga Csongor és Virth Dániel. Felkészítő tanárok, Sziklenka László és Sej László, segítették a csapatot a győztes úton.

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Irány az országos döntő! - Kézilabda 2023-24.

Irány az országos döntő! - Kézilabda 2023-24.

2024.01.31-én iskolánk, a Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium kézilabdásai Csornára utaztak, hogy a megyei döntő utolsó mérkőzésén megküzdjenek a helyi Soproni SZC Hunyadi János Technikum csapatával.

2024. febr. 1.


Szerkesztő

Újabb Siker Kosárlabdában

Újabb Siker Kosárlabdában

Iskolánk Csapata Továbbjutott a Megyei Diákolimpia Döntőjébe!

2024. febr. 1.


Szerkesztő

Óriási siker a Megyei Asztalitenisz Diák Olimpián!

Óriási siker a Megyei Asztalitenisz Diák Olimpián!

Nagy örömmel üdvözöljük a Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum két diákját, Csizmazia Bendegúzt és Pusztai Ottó Bencét, akik kiemelkedő teljesítményt nyújtottak a most zárult Megyei Asztalitenisz Diák Olimpián.

2023. dec. 14.


Szerkesztő


Partnereink

SZC logo

Győri SZC


Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Telefon: +3696/528-760

E-mail: iskola@lukacssuli.hu

OM azonosító: 203037/002


2024Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium