SZC logo

Győri SZC

OM kód: 203037/002 | 9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Intézmény logo

Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2024. máj. 31.


Szerkesztő

  • esemény

Városi Pedagógusnap 2024. május 30.

2024. május 30-án a győri Városházán pedagógusnap alkalmából adták át a „Győr Oktatásügyéért”, valamint a „Győr Sportjáért” díjakat.

Városi Pedagógusnap 2024. május 30.
Az idei évben Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata a díjazott pedagógusok és sportolók mellett megköszönte azoknak a kollégáknak a munkáját is, aki a Győr történelme tananyag használatával az iskolákban hozzájárultak Győr város történelmének megismertetéséhez. Iskolánkból Csete Viktória kolléganőnk részesült e szép elismerésben, munkáját értékes könyvcsomaggal jutalmazták. Gratulálunk!

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Pedagógus elismerések 2023

Pedagógus elismerések 2023

A Kulturális és Innovációs Minisztérium által adományozott Pedagógus Szolgálati Emlékérem díjra az idei tanévben a Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium négy munkatársa is felterjesztésre került.

2023. júl. 4.


Szerkesztő

Címzetes Mesteroktató elismerés kollégánknak!

Címzetes Mesteroktató elismerés kollégánknak!

Büszkeséggel és örömmel töltötte el iskolánk oktatói testületét a hír, hogy Herold Lívia a győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium oktatója 2024. március 14-én a Széchenyi István Egyetem Új Tudástér aulájában egy ünnepélyes rendezvény keretében vehette át a Címzetes Mesteroktató elismerést.

2024. márc. 14.


Szerkesztő

Elismerő oklevél  Vingler Zoltán oktatónknak!

Elismerő oklevél Vingler Zoltán oktatónknak!

2023. november 30-án adta át Rácz József, a Magyar Diáksport Szövetség Győr-Moson-Sopron vármegyei elnöke az elmúlt tanévben végzett kiemelkedő testnevelő tanári munkáért odaítélt elismerő okleveleket.

2023. nov. 30.


Szerkesztő


Partnereink

SZC logo

Győri SZC


Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Telefon: +3696/528-760

E-mail: iskola@lukacssuli.hu

OM azonosító: 203037/002


2024Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium