OM kód: 203037/002 | 9027 Győr Mártírok útja 13-15.

2023. dec. 21.

Szerkesztő

• sport

KARÁCSONY KUPA 2023

2023. december 20-án, az idei év utolsó tanítási napján véget értek a VIII. Karácsony Kupa küzdelmei. Egy hónap alatt 32 osztály 300 tanulója 80 mérkőzésen közel 1000 perc tiszta játékidőt töltött a pályán.

Összesen 344 gól és 4 büntetőpárbaj után hirdethettünk győztest az egyenes kieséses végjáték zárásaként. A VIII. Karácsony Kupa győztese és egyben a vándorserleg őrzője a következő házibajnokságig a 12. D osztály lett. Győzelmükhöz ezúton is gratulálunk!

A háziverseny gólkirálya Horváth Dániel (2/10.A), legjobb kapusa Borsodi Zoltán (KK13.A) és legjobb mezőnyjátékosa Molnár Milán (12.D) lett.

Az esemény zárásaként a hagyományokat követve összemérhette erejét a győztes osztály a tanárok alkotta csapattal! A 2*12 perces játékidőben nagyon jó hangulatú játékkal sikerült zárni a küzdelemsorozatot, amely a TANÁROK csapatának 5:3 arányú győzelmével ért véget!

Köszönet a testnevelő kollégáknak a lebonyolításért, Czigler Krisztina DÖK munkáját segítő tanárnak és Tóth József testnevelőnek pedig a szervező munkáért!