OM kód: 203037/002 | 9027 Győr Mártírok útja 13-15.

2023. nov. 17.

Szerkesztő

• sport verseny

Asztalitenisz Diák Olimpia

ALukács Technikum két diákja, Pusztai Ottó Bence és Sós Ákos képviselte iskolánkat a városi "B" kategóriás Asztalitenisz Diák Olimpián.

"B" kategóriában azok vehetnek részt, akik nincsenek leigazolva asztalitenisz egyesületbe. A csoport küzdelmekben mindketten szoros meccseket játszottak, de a sorsolás Pusztai Ottó Bencének kedvezett jobban, aki a 3. helyezést szerezte meg, és így tovább jutott a megyei döntőbe. Gratulálunk mind két diáknak, és reméljük, hogy Ottó a megyei versenyen is sikeresen fogja folytatni a győztes meneteket!

Kisérő tanár: Sziklenka László