OM kód: 203037/002 | 9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Szerkesztő

• sport verseny

Sikerek az Országos Diákolimpiákon

Több tanulónk is képviselte egyénileg iskolánkat, a Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikumot és Kollégiumot az Országos Diákolimpián.

Cselgáncs 66 kg-os súlycsoportban Ábrahám Dániel 9.D osztályos tanuló országos 5. helyezett lett.

Úszásban „A” kategóriában 100 méter gyorson 8. (0:53,77) 100 méter háton (1:00:96) 7. helyezést ért el Kulcsár Barnabás 11.D osztályos tanuló.

Asztaliteniszben „A” kategóriában országos 15. lett Csizmazia Bendegúz 9.G, aki a későbbi második és ötödik helyezettől kapott ki a csoportkörben.

Gratulálunk a kiváló sportteljesítményekhez!

KAPCSOLÓDÓ HÍREK

Sporttörténeti pillanatok a Barátság Parkban

A Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium történetében először léptek pályára lány labdarúgóink országos sportversenyen.

2023. okt. 25.

Szerkesztő

Ezüstérem a diákolimpián!

Vármegyei döntőjéhez érkezett a labdarúgás diákolimpia versenysorozata. A tét óriási volt, az 1. helyezett csapat a debreceni országos döntőben képviselheti a vármegyét. Előzetesen a 2 selejtező forduló és a vármegyei elődöntő sem jelentett akadályt diákjainknak, akik a döntőben is remekül kezdtek.

2023. ápr. 27.

Szerkesztő

Iskolánk labdarúgó csapata 2024-ben újra az Országos Diákolimpián!

Pünkösd hétvégéjén rendezték meg a labdarúgás diákolimpia országos döntőjét. A 3 nap alatt az érzelmek minden szintjét átéltük a csapattal.