SZC logo

Győri SZC

OM kód: 203037/002 | 9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Intézmény logo

Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2023. ápr. 27.


Szerkesztő

  • sport
  • sport verseny

Ezüstérem a diákolimpián!

Vármegyei döntőjéhez érkezett a labdarúgás diákolimpia versenysorozata. A tét óriási volt, az 1. helyezett csapat a debreceni országos döntőben képviselheti a vármegyét. Előzetesen a 2 selejtező forduló és a vármegyei elődöntő sem jelentett akadályt diákjainknak, akik a döntőben is remekül kezdtek.

Ezüstérem a diákolimpián!

A Jedlik iskola csapatát 4:2, a Mórát pedig 7:1 arányban múlták felül. Sajnos a soproni Berzsenyi Gimnázium megálljt parancsolt fiainknak, akik így ezüstéremmel fejezték be a sorozatot. Nagyot küzdöttek a fiúk, minden dicséretet megérdemelnek. A Berzsenyi ezúttal sajnos tényleg erősebb volt nálunk, bár sérülések miatt nem a legerősebb összeállításban szerepeltünk.

Játékosaink: Forgó Patrik, Tesch Zoltán, Horváth Milán, Zsédely Kristóf, Buzás Bálint, Felsővári Marcell, Horváth Ádám, Nagy Máté, Vári Levente, Virth Dániel.

Korábbi fordulókban szerepeltek még: Horváth Dániel, Márkus Benjámin, Nagy Ottó, Nyári Máté és Virág Dominik.

Csapatvezető: Vingler Zoltán

GALÉRIA

Ezüstérem a diákolimpián

2023_04_football_01.jpg

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


FAIR PLAY CUP VÁROSI DÖNTŐ 2023.

FAIR PLAY CUP VÁROSI DÖNTŐ 2023.

A Fair Play Cup városi döntőjének megnyerése után a megyei döntőben a Forest-Lukács csapata 3. helyezést ért el, épphogy lecsúszva a 2. helyről. A Bercsényi csapata ellen 1:0-ra nyertünk, 2:0 -ás vereséget szenvedtünk a Révaitól, míg 1:1-et játszottunk a Pannonhalmi Bencések ellen. A Fiúk előtt le a kalappal, nagyon becsületesen és elszántan jàtszottak.

2023. márc. 30.


MINDEN LÉPÉS SZÁMÍT!

MINDEN LÉPÉS SZÁMÍT!

Kedves Diákok, Szülők, Nagyszülők, Testvérek, Lukácsos Öregdiákok, Támogatók! A Lukács is csatlakozott a „Millió lépés az iskoládért” versenyhez Egy kis mozgással nemcsak magunknak, de a Lukácsnak is jót tehetünk!

2023. ápr. 2.


Szerkesztő

Mezei Futóbajnokság Diákolimpia - Megyei döntő

Mezei Futóbajnokság Diákolimpia - Megyei döntő

Iskolánk képviseletében 12 tanuló vett részt a 2022/2023-as tanév mezeifutó diákolimpia megyei döntőjén, amit már hagyományosan a győri Aranypart II-n és környékén, a Püspökerdőben rendez a Diáksport Szövetség.

2023. márc. 23.


szerkesztő


Partnereink

SZC logo

Győri SZC


Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Telefon: +3696/528-760

E-mail: iskola@lukacssuli.hu

OM azonosító: 203037/002


2024Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium