SZC logo

Győri SZC

OM kód: 203037/002 | 9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Intézmény logo

Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2023. jún. 13.


Szerkesztő

  • Egyéb esemény

Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház SKILL-laborjába látogattak el iskolánk diákjai

2023.06.13-án a Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház SKILL-laborjába látogattak iskolánk 11.A osztályos tanulói: Prekler László Bence, Tóth Dávid, Pattantyus Dániel, Debreczenyi Botond, Nemes Márk és iskolavédőnőnk - Varga Zsuzsanna - szervezésében és kíséretével.

Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház SKILL-laborjába látogattak el iskolánk diákjai

A 2 órás program keretében 6 helyszínen ismerkedtek a fiúk az egészségügyi dolgozók munkájával. Modern, élethű modelleken kipróbálták az ápolási beavatkozásokkal kapcsolatos tevékenységeket, alapszintű újraélesztést, ismerkedtek a mikróbák életével, a sürgősségi esetek, sérülések ellátásával és műtéti beavatkozást is végeztek. Köszönjük az egészségügyi szakdolgozóknak, hogy interaktív foglalkozások során érzékenyítik a fiatalokat. Az Ő munkájukhoz kitartást kívánunk!

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Közönség díj a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt rajzpályázatán

Közönség díj a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt rajzpályázatán

Kovács Alexa a Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium 2/10. A osztályos tanulója a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt rajzpályázatán elnyerte az idei közönségdíjat.

2023. máj. 19.


Szerkesztő

Második helyezés az Országos Elsősegélynyújtó Verseny megyei fordulóján - 2023.

Második helyezés az Országos Elsősegélynyújtó Verseny megyei fordulóján - 2023.

2023. május 4-én zajlott az Országos Elsősegélynyújtó Verseny megyei fordulója 13 csapat (7 középiskolás) részvételével. Iskolánkat a 11. A osztályból Prekler László Bence, Debreczenyi Botond Zsolt, Nemes Márk, Pattantyus Dániel és Tóth Dávid képviselte.

2023. máj. 11.


Szerkesztő

ISMÉT SIKERES VÉRADÁS VOLT A LUKÁCS ISKOLÁBAN!

ISMÉT SIKERES VÉRADÁS VOLT A LUKÁCS ISKOLÁBAN!

Ismét sikeres véradás volt a Lukács iskolában! A rászoruló betegek nevében köszönet annak a 78 fő oktatónak, dolgozónak és diáknak, akik önként nyújtották a karjukat! Irányított véradással közvetlenül is segítettek véradóink.

2023. márc. 21.


szerkesztő


Partnereink

SZC logo

Győri SZC


Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Telefon: +3696/528-760

E-mail: iskola@lukacssuli.hu

OM azonosító: 203037/002


2024Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium