SZC logo

Győri SZC

OM kód: 203037/002 | 9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Intézmény logo

Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2023. máj. 11.


Szerkesztő

  • egyéb verseny

Második helyezés az Országos Elsősegélynyújtó Verseny megyei fordulóján - 2023.

2023. május 4-én zajlott az Országos Elsősegélynyújtó Verseny megyei fordulója 13 csapat (7 középiskolás) részvételével. Iskolánkat a 11. A osztályból Prekler László Bence, Debreczenyi Botond Zsolt, Nemes Márk, Pattantyus Dániel és Tóth Dávid képviselte.

Második helyezés az Országos Elsősegélynyújtó Verseny megyei fordulóján - 2023.

A fiúk a szakszerű elsősegélynyújtásnak köszönhetően 2. helyezést értek el. A kreatív feladatban különdíjasok lettek, „Mentők Monopoly” társasjátékot készítettek, melyet a Megyei Vöröskereszt segítségével a későbbiekben tovább fejleszthetnek.

Köszönjük a felkészítést Varga Zsuzsanna védőnőnek.

GALÉRIA

Második helyezés az Országos Elsősegélynyújtó Verseny megyei fordulóján - 2023.

Országos Elsősegélynyújtó Verseny_03.jpg
Országos Elsősegélynyújtó Verseny_02.jpg
Országos Elsősegélynyújtó Verseny_01.jpg

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Ezüstérem a diákolimpián!

Ezüstérem a diákolimpián!

Vármegyei döntőjéhez érkezett a labdarúgás diákolimpia versenysorozata. A tét óriási volt, az 1. helyezett csapat a debreceni országos döntőben képviselheti a vármegyét. Előzetesen a 2 selejtező forduló és a vármegyei elődöntő sem jelentett akadályt diákjainknak, akik a döntőben is remekül kezdtek.

2023. ápr. 27.


Szerkesztő

OSZKTV országos döntő - 2023

OSZKTV országos döntő - 2023

Iskolánk 6 tanulója bejutott az OSZKTV országos döntőjébe, melynek a Debreceni SzC Beregszászi Pál Technikum adott otthont 2023. április 22-én. Összesen 2015 tanuló indult el az iskolai fordulóban.

2023. ápr. 24.


Szerkesztő

ISMÉT SIKERES VÉRADÁS VOLT A LUKÁCS ISKOLÁBAN!

ISMÉT SIKERES VÉRADÁS VOLT A LUKÁCS ISKOLÁBAN!

Ismét sikeres véradás volt a Lukács iskolában! A rászoruló betegek nevében köszönet annak a 78 fő oktatónak, dolgozónak és diáknak, akik önként nyújtották a karjukat! Irányított véradással közvetlenül is segítettek véradóink.

2023. márc. 21.


szerkesztő


Partnereink

SZC logo

Győri SZC


Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Telefon: +3696/528-760

E-mail: iskola@lukacssuli.hu

OM azonosító: 203037/002


2024Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium