SZC logo

Győri SZC

OM kód: 203037/002 | 9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Intézmény logo

Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2024. márc. 13.


Szerkesztő

  • egyéb verseny

Online német nyelvi verseny (2023-2024. tanév)

Kedves rejtélyeket kedvelő Kis Columbok! A tavalyi online német nyelvi versenyünk népszerűsége arra buzdított bennünket, hogy idén is készítsünk nektek egy remélhetőleg hasonlóan izgalmas, érdekes és szórakoztató versenyfeladatot.

Online német nyelvi verseny (2023-2024. tanév)

Ha szeretitek a krimiket és készen álltok egy rejtélyes haláleset felderítésére, szívesen erednétek a tettes nyomába, akkor ne késlekedjetek, jelentkezzetek 2024. 03.22-ig IDE KATTINTVA a két hetes online versenyünkre. A drive mappa  (Krimispiel 2024) linkjét ITT TALÁLJÁTOK!  Kétfős nyomozópárokat várunk, akik a napi nyomok, bizonyítékok tanulmányozása után vállalják, hogy napi kérdéseinket megválaszolják, egyre közelebb kerülve ezáltal a rejtély megoldásához. 

A verseny időtartama: 2024.04.08. – 2024.04.19. Minden napi feladvány megoldására két napotok lesz. 

A segédanyagokat és kérdéseket google űrlapon éritek el nap mint nap 14:00 h-tól  a driveban és itt tudjátok az adott nap feladatait is az űrlapokon kitölteni. Ha elég figyelmes, alapos és szemfüles vagy, le fogod buktatni a tettest! 

Mennyire vagytok jó nyomozók?

Induljatok el a feladvány apró nyomain és derítsétek ki a bűnesetet! 

Ki ölte meg Walter Krämert? És vajon mi okból tette? 

Értékes nyeremények várják a legjobb nyomozókat utalvány formájában!

Várjuk a jelentkezéseiteket! 

Szervezők

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Lukácsos sikerek a Pálffy megyei angol nyelvi versenyen!

Lukácsos sikerek a Pálffy megyei angol nyelvi versenyen!

Iskolánk idegennyelvi munkaközössége ismét szép eredményekkel büszkélkedhet. A 11.E osztály 2 tanulója bejutott a Pálffy Miklós Kereskedelmi és Logisztikai Technikum által 2022. március 25-én rendezett megyei angol nyelvi verseny döntőjébe, ahol Török Dávid Máté 3. és Kiss Botond Bence 5. helyezést ért el, felkészítő tanáruk Nagyné Marton Szilvia. Gratulálunk és büszkék vagyunk diákjaink eredményére!

2022. márc. 30.


Lukacs Iskola

HANDLER MEGYEI IDEGEN NYELVI VERSENY - 2024.

HANDLER MEGYEI IDEGEN NYELVI VERSENY - 2024.

A Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium tanulói szép eredményeket értek el a soproni Handler Nándor Technikum által szervezett 3 fordulós megyei idegen nyelvi versenyen.

2024. febr. 16.


Szerkesztő

Angol próbanyelvvizsga töretlen népszerűséggel

Angol próbanyelvvizsga töretlen népszerűséggel

Tanulóink idén ősszel is szép számban jelentkeztek és összességében jól szerepeltek a LanguageCert Nyelvvizsgaközponttal együttműködésben minden tanévben két alkalommal megszervezett angol próbanyelvvizsgán.

2023. dec. 18.


Szerkesztő


Partnereink

SZC logo

Győri SZC


Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium

9027 Győr Mártírok útja 13-15.

Telefon: +3696/528-760

E-mail: iskola@lukacssuli.hu

OM azonosító: 203037/002


2024Győri SZC Lukács Sándor Járműipari és Gépészeti Technikum és Kollégium