Versenyeredményeink a 2017-2018-as tanév első félévében | Lukács Sándor M.G.Sz.I.K

Versenyeredményeink a 2017-2018-as tanév első félévében

Iskolánk diákjai a tanév elindulása után már szép számmal és nagy lelkesedéssel vettek részt különböző közismereti és sport versenyeken, ahol jelentős sikereket értek el:

- PÁGISZ által meghirdetett történelmi vetélkedőn, melynek témája az Árpád-kor és Szent László volt, a 11. D csapata (Molnár Dominika, Kossa Roland, Kovács Martin) III. helyezést ért el, valamint a mosonmagyaróvári Hunyadi iskola által kiírt internetes történelmi versenyen, melyen Hunyadi Mátyás koráról kellett a résztvevőknek számot adni tudásukról, a 11. E osztály „Zsoldosok” elnevezésű csapata I. helyezést ért el. Mindkét csapat felkészítésében Vincze Veronika tanárnő segédkezett.
- Az Implom József Helyesírási Verseny területi fordulóján is remekeltek diákjaink: Farkas Tamás (1/9. F) 2. helyezést (felkészítő tanára: Bertalan Edit), Hodosán Liliána (11.E) pedig  4. helyezést ért el (felkészítő tanára: Vincze Veronika)
- Jól szerepeltek a lukácsos tanulók az FLL Lego Robot versenyen is, ahol sikerült a kutatás kategóriában az I. helyet megszerezni. A csapat tagjai:              Felkészítő tanárok: Kovácsné Gyarmathy Csilla, Krausz Miklós és Szebényi Zsolt.

Kiemelkedő eredményeket értünk el több sport rendezvényen és bajnokságon is:

- Kézilabda (Tóth József):

Truka Kupa 5. hely
Krúdy Kupa 4. hely
Diákolimpia körzeti döntő 5. hely
Megyei Bajnokság felnőtt 11. hely
Iskolánk kézilabda csapatának tagjai: Szemeti Márk, Takács Antal, Németh Máté, Dombi Krisztián, Gondár Bence, Magai Valter, Ménesi Zsolt, Neuschel Ábel, Csikós Martin, Csizmazia Dávid, Kovács Balázs, Bedő Kristóf, Sárdinecz Márk, Burkus Tibor

- Futsal (Vingler Zoltán, Balogh Márk):

Hunyadi Kupa és Centrum Futsal Kupa – 3. hely
U17 – 2. hely a csoportban
U 20 – 2. hely
Iskolánk futsal csapatának tagjai: Tóth Máté, Csizmazia Márk, Szalai Ádám, Barta Zoltán, Sárközi Richárd, Varga Tamás, Csonka László, Győri Dominik, Meizner Adrián, Németh Gábor, Balázs Dominik, Böjthe Csaba (U17),  valamint Molnár Kristóf, Németh Balázs, Kiss Martin, Novák Krisztofer, Csillag Dávid, Németh Márk, Kónya József, Tóth Balázs, Németh Benjámin, Simon Zoltán, Hartl Szabolcs, Czinder Dávid, Varga Martin, Pöősz Kevin, Németh Richárd (U19)

- Labdarúgás (Vingler Zoltán):

Deák Kupa Kispályás Labdarúgás 1. hely
Iskolánk labdarúgócsapatának tagjai: Potos Krisztián, Németh Balázs, Németh Márk, Csillag Dávid, Kiss Martin, Vitéz Szabolcs, Kórodi Szilárd, Végső Patrik, Tóth Bálint, Korsós Dániel, Szédely Richárd, Burján Bertold, Kovács Martin

- Atlétika (Rózsa Péter)

Arrabona futás, Városi atlétikai verseny (svédváltó és 4x1500 m váltó), Staféta emlékfutás- 3. helyezés

- Asztalitenisz (Rózsa Péter)

Diákolimpia megyei fordulója – 4 hely Szabó Dávid (10.E)

- Floorball Diákolimpia (Herold Bálint):

Országos elődöntő 5. hely
Iskolánk floorball csapatának tagjai: Farkas Bence, Róth Zoltán, Simon Előd, Somogyi Zoltán, Székely Ákos

- Városi Úszó Diákolimpia:

Kovács Ádám 2. és 3. helyezést, Bertalan Gábor 3. helyezést ért el

- Lövészet

Országos Diákolimpián Takács Gergő (9.B) 4. helyezést ért el

Gratulálunk a szép eredményeket elért diákjainknak és felkészítő tanáraiknak. További hasonló szép sikereket remélünk a második félévben is!
 

Versenyeredményeink

9. és 10. évfolyamon: Deák megyei nyelvi verseny:angol:9D Rózsa Kristóf Lázár - 3. helyezett - felkészítő tanár: Tóth Ildikó, Buda Galinanémet:9A...
Iskolánkból három csapat jutott be az országos ACERACE versenyre, amely 2018. május 31. - 2018. június 2. között került megrendezésre, melyen...
Iskolánk csapata a helyosztón 15:15-ös döntetlen után büntetőkkel kapott ki és zárt a 4. helyen 2 győzelemmel, 1 döntetlennel és 1 vereséggel. A...
2018. május 18-20. között került megrendezésre Vácon, a Kispályás Labdarúgó Diákolimpia Országos Döntője.Iskolánk csapata a 3. helyen végzett,...
2017/2018 -as Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Versenyen a diákjaink előkelő helyet szereztek a szakgimnáziumok/szakközépiskolák között. ...
Második félév matematika versenyeredményei a szakgimnáziumbanTanulóink a 2017/2018-as tanév második félévében szép eredményeket értek el megyei és...

Támogatóink

Lépj kapcsolatba velünk itt is!

Elérhetőségeink

Általános elérhetőségeink
Cím: 9027 Győr, Mártírok útja 13-15.
Tel.: 96/528-760,
20/447-0674,
30/335-3798
Fax: 96/528-761
E-mail: iskola@lukacssuli.hu
Felnőttképzés
E-mail: felnottkepzes@lukacssuli.hu
Iroda: 108

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.