Tanévzáró ünnepség

Jutalomban részesültek a következpő diákjaink:
  • Piriti Mátyás 9.A - jó tanulmányi eredményéért, német versenyen elért jó szerepléséért
  • Nagy Áron 9.A - jó tanulmányi eredményéért, szorgalmáért
  • Hermann Levente 9.A - jó tanulmányi eredményéért, szorgalmáért
  • Péter Márkó Manó 9.A - közösségi munkájáért
  • Hoóz Márk, Horváth Kristóf, Kiss Benjamin, Lakatos Zoltán, Pusztai Olivér, Takács Gergő, Tánczos Bence, Vincze Richárd Ferenc 9.B - az Ace Race versenyen elért eredményükért
  • Lőrincz Norbert 9.C - jó tanulmányi eredményéért, szorgalmáért
  • Csizmadia Péter 9.C - Lego robot versenyen nyújtott teljesítményéért, valamint a közösségi munkájáért
  • Boncföldi Zoltán 9.C - jó tanulmányi eredményéért
  • Rózsa Kristóf Lázár 9.D - kiemelkedő tanulmányi eredményéért
  • Francia Szilárd 9.D - kiemelkedő tanulmányi eredményéért
  • Selejó Tibor 9.E - kitűnő tanulmányi eredményéért, matematika és Lego robot versenyen nyújtott teljesítményéért
  • Hegedűs Benjamin 9.E - Lego robot versenyen való részvételért
  • Kovács Ádám 9.E - diákolimpián úszásban elért kiváló eredményéért
  • Varga Sándor 1/9.B - jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért, a Lukács-zenekarban való munkájáért
  • Végh Balázs József 1/9.F - kiemelkedő tanulmányi eredményéért, szorgalmáért
  • Farkas Tamás 1/9.F-  az Implom helyesírási versenyen való eredményes részvételéért
  • Csillag Erik 1/9.G - jó tanulmányi eredményéért, szorgalmáért, példamutató magatartásáért
  • Komlósi Benjámin 1/9.G - jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért
  • Szalai Kristóf 1/9.G jó - tanulmányi eredményéért, szorgalmáért, példamutató magatartásáért
  • Barta Zoltán 1/9.J - jó tanulmányi eredményéért, a Kispályás Labdarúgó Diákolimpia országos 3. helyezéséért
  • Kollár Bence 1/9.J - jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért
  • Lovranics Martin 1/9.K - jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért
  • Zsebedics Erik 1/9.K - jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért
  • Kurcsics Zoltán 1/9.S - jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért
  • Forró Bence 10.A - kiváló tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért
  • Győri Kristóf 10.A - kiváló tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért
  • Benedek András 10.B - Diákolimpián evezős sportágban elért országos 2. helyezéséért
  • Tüske Márk 10.B - közösségi munkájáért
  • Kovács Ádám 10.C - jó tanulmányi eredményéért, versenyeken való részvételéért
  • Molnár Kristóf 10.C - Kispályás Labdarúgó Diákolimpia országos 3. helyezéséért
  • Csipke Noémi 10.D - versenyeken és iskolai rendezvényeken való részvételéért
  • Stern Dominik 10.E - jó tanulmányi eredményéért
  • Ujj Roland 10.E - kiváló tanulmányi eredményéért
  • Dénes István 2/10.A - példamutató magatartásáért, közösségi munkájáért
  • Németh Richárd 2/10.A - jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért
  • Hoffart Krisztián 2/10.B - jó tanulmányi eredményéért, szorgalmáért
  • Rákóczi Dávid 2/10.B - közösségi munkájáért
  • Hajdu Tamás 2/10.D - példamutató magatartásáért és szorgalmáért
  • Stergerics Krisztián 2/10.D - példamutató magatartásáért és szorgalmáért
  • Neszméry Krisztián 2/10.D - példamutató magatartásáért
  • Riedinger Dániel 2/10.F - kiemelkedő tanulmányi eredményéért, versenyeken való részvételéért
  • Takács Orsolya 2/10.F - közösségi munkájáért
  • Ötvös Tamás Ferenc 2/10.G - OSZKTV reál tantárgycsoportjában elért 6. helyezéséért és a Kispályás Labdarúgó Diákolimpia országos 3. helyezéséért, Ace Race az Ászok elnevezésű verseny országos 5. helyezéséért
  • Gál József 2/10.G - OSZKTV reál tantárgycsoportjában elért 17. helyezéséért
  • Csikós Martin Renátó 2/10.G - Ace Race az Ászok elnevezésű verseny országos 5. helyezéséért
  • Kővári Sándor 2/10.G - Ace Race az Ászok elnevezésű verseny országos 5. helyezéséért
  • Szarvas Arnold 2/10.G - Ace Race az Ászok elnevezésű verseny országos 5. helyezéséért
  • Kolonics Péter 2/10.H - kiemelkedő tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért
  • Kiss Barnabás 2/10.K - jó tanulmányi eredményéért
  • Farkas Gábor 2/10.K - a „Szeretem a szakmám” pályázat országos 2. hely, jó tanulmányi eredményéért
  • Ipacs Roland 2/10.K - a „Szeretem a szakmám” pályázat országos 2. hely
  • Márton Adrián 2/10.K - a „Szeretem a szakmám” pályázat országos 2. hely
  • Nagy Ádám 2/10.K - a „Szeretem a szakmám” pályázat országos 2. hely, Jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáértj
  • Sándor Adrián 2/10.K - a „Szeretem a szakmám” pályázat országos 2. hely
  • Horn Bence 11.A - jó tanulmányi eredményéért  
  • Márk Bálint 11.A - országos katasztrófavédelmi verseny 2. hely.
  • Sebestyén Kristóf 11.A - Nemzetközi Kenguru Matematika verseny megyei 13. hely
  • Novák Dominik 11.B - kitűnő tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, valamint munkájával hozzájárult a TechTogether csapat sikeréhez
  • Kövesdi Árpád Bálint 11.B - jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, valamint munkájával hozzájárult a TechTogether csapat sikeréhez
  • Csete Martin, Kindle Marcell, Kónya József László, Malicskó Zsombor, Marton Zoltán, Soóky Csaba 11.B - TechTogether vetélkedő prezentációs kategóriájában elért 1. helyezésért
  • Fülöp Péter 11.C - közösségi és sport tevékenységéért
  • Kapcsándi Kristóf 11.C - közösségi és sport tevékenységéért
  • Magyar Krisztián 11.C - jó tanulmányi eredményéért
  • Kossa Roland 11.D - jó tanulmányi eredményéért, példamutató szorgalmáért, versenyeken való részvételért, ill. az iskolai sárkányhajó csapatban nyújtott teljesítményéért
  • Kardos Martin 11.D - jó tanulmányi eredményéért, példamutató szorgalmáért, magatartásáért, valamint a tanulmányi versenyeken való részvételéért
  • Dénes Gergő 11.D - a Pálffy iskolában megrendezett megyei angol nyelvű versenyen elért 5. helyezésért
  • Ódor Ádám 11.D - jó tanulmányi eredményéért, szorgalmáért, a Lukács-zenekarban való aktív részvételért
  • Molnár Dominika 11.D - közösségi munkájáért, az Erasmus projektben való részvételéért, valamint az iskolai csapatban nyújtott teljesítményéért
  • Babári Martin 11.D - közösségi munkájáért és a Lego Robot szakkörben végzett munkájáért
  • Gondár Bence 11.D - közösségi munkájáért, az Erasmus projektben való részvételért, valamint az iskolai kézilabda csapatban nyújtott teljesítményéért
  • Raáb Dominik 11.E - jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért
  • Acsai Mihály 11.E - jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért
  • Löszter Domján 11.F - jó tanulmányi eredményéért
  • Pápai Éva 11.F - jó tanulmányi eredményéért
  • Töreki Martin 11.F - jó tanulmányi eredményéért
  • Sinka Gergely 11.F - a DÖK-ben végzett munkájáért
  • Herczeg Dániel KK12 - a Lego Robot versenyen való eredményes részvételéért, közösségi munkájáért
  • Borbély Ádám 1/13.D - jó tanulmányi eredményéért
  • Bunkóczi Sándor Richárd 1/11. F - jó tanulmányi eredményéért
  • Cseke-Lengyel Gyula 1/13. E - jó tanulmányi eredményéért

További fotók ide kattintva tekinthetők meg!

Versenyeredményeink

9. és 10. évfolyamon: Deák megyei nyelvi verseny:angol:9D Rózsa Kristóf Lázár - 3. helyezett - felkészítő tanár: Tóth Ildikó, Buda Galinanémet:9A...
Iskolánkból három csapat jutott be az országos ACERACE versenyre, amely 2018. május 31. - 2018. június 2. között került megrendezésre, melyen...
Iskolánk csapata a helyosztón 15:15-ös döntetlen után büntetőkkel kapott ki és zárt a 4. helyen 2 győzelemmel, 1 döntetlennel és 1 vereséggel. A...
2018. május 18-20. között került megrendezésre Vácon, a Kispályás Labdarúgó Diákolimpia Országos Döntője.Iskolánk csapata a 3. helyen végzett,...
2017/2018 -as Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Versenyen a diákjaink előkelő helyet szereztek a szakgimnáziumok/szakközépiskolák között. ...
Második félév matematika versenyeredményei a szakgimnáziumbanTanulóink a 2017/2018-as tanév második félévében szép eredményeket értek el megyei és...

Támogatóink

Lépj kapcsolatba velünk itt is!

Elérhetőségeink

Általános elérhetőségeink
Cím: 9027 Győr, Mártírok útja 13-15.
Tel.: 96/528-760,
20/447-0674,
30/335-3798
Fax: 96/528-761
E-mail: iskola@lukacssuli.hu
Felnőttképzés
E-mail: felnottkepzes@lukacssuli.hu
Iroda: 108

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.