Tanévzárás/Jutalmazás

A Lukács iskola 2020. június 18-án tartotta osztálykeretek formájában a 2019/2020. tanév tanévzáró rendezvényét. Hagyományos központi ünnepségre a jelenlegi helyzet miatt idén nem került sor, ezért az osztályfőnökök feladata volt, hogy néhány szóban értékeljék osztályuk ez évi eredményeit, kiemelve a digitális oktatás eddigi tapasztalatait.

Az idei tanévben is több tanuló ért el jelenetős sikereket a tanulmányok, vagy a sport terén, valamint a közösségben végzett aktív tevékenysége terén. Számos közismereti és kreatív versenyen és vetélkedőn is jeleskedtek diákjaink. A tanévzáró ünnepélyen, a bizonyítványosztás során mindezért értékes jutalmakat vehettek át osztályfőnökeiktől.

A 2019/2020. tanévben igazgatói dicséretben és jutalomban részesített diákjaink:

Kovács Péter - 9.A - Jó tanulmányi eredményéért
Szemmelveisz Flórián - 9.A - Kiemelkedő közösségi munkájáért
Nagy Szabolcs - 9.B - Jó tanulmányi eredményéért
Prekler Bence - 9.B - Közösségi munkájáért
Ujj Zoltán Zalán - 9.B - Jó tanulmányi eredményéért
Erdős Csongor - 9.C - Jó tanulmányi eredményéért
Fülöp Károly - 9.C - Jó tanulmányi eredményéért, szorgalmáért
Szakál Máté - 9.C - Jó tanulmányi eredményéért, szorgalmáért
Kiss Botond Bence - 9.E - Jó tanulmányi eredményéért, a Deák megyei angol verseny döntőjébe kerüléséért
Lezsák Bence - 9.E - Jó tanulmányi eredményéért, kiemelkedő szorgalmáért és példamutató magatartásáért
Nagy Ákos Olivér - 1/9.AJ - Jó tanulmányi eredményéért
Kolumbán Andrea - 1/9.B - Jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért
Takács Marcell - 1/9.B - Jó tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért
Deák Tamás Levente - 1/9.D - Jó szorgalmáért és kimagasló közösségi munkájáért
Takács Ákos - 1/9.D - Kimagasló tanulmányi eredményéért, példás szorgalmáért
Dénes Dorián - 1/9.F - Új Kisfaludy Nap Összművészeti Fesztiválon rajz kategóriában elért ezüst fokozatáért
Entresz Milán - 1/9.F - Kiemelkedő tanulmányi eredményéért
Fehérvári Patrik Norbert - 1/9.F - Lengyelország nem várhat kreatív verseny országos 6. helyezéséért
Gruber Ákos - 1/9.F - Kiemelkedő közösségi munkájáért
Kányási Laura - 1/9.F - SZAKE honismereti verseny országos 1. helyezéséért
Menyhárt Dávid - 1/9.F - „Közös Nevező” alkotópályázat 3. helyezéséért
Nagy Ádám - 1/9.F - SZAKE honismereti verseny országos 1. helyezéséért
Németh Viktória - 1/9.F - SZAKE honismereti verseny országos 1. helyezéséért
Stern Valter - 1/9.F - Kiemelkedő közösségi munkájáért
Torma Gergely - 1/9.F - Kiemelkedő tanulmányi eredményéért
Farkas Dorián - 1/9.G - Jó tanulmányi eredményéért, kiemelkedő szorgalmáért
Pusztai Ákos - 1/9.G - A közösség kiemelkedő munkájáért
Vári Máté Attila - 1/9.IS - Digitális oktatásban végzett precíz és pontos munkájáért
Péter Márkó Manó - 1/9.IS - Digitális oktatásban végzett precíz és pontos munkájáért
Jáger Mátyás - 1/9.H - Kiemelkedő tanulmányi eredményéért, osztályközösségben végzett munkájáért
Tichy Dominika - 1/9.H - A digitális tanulásban végzett szép, precíz munkájáért
Tichy Martina - 1/9.H - A digitális tanulásban végzett szép, precíz munkájáért
Baróthy Patrik Tamás - 1/9.K - Kiváló tanulmányi eredményéért, példamutató szorgalmáért
Bangha Benjámin - 1/9.K - Jó tanulmányi eredményéért, kiváló közösségi munkájáért
Zsolnay Patrik - 10.A - Jó tanulmányi eredményéért
Bélafalvi Zsolt - 10.C - Jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért
Makai Erik - 10.C - Jó tanulmányi eredményéért
Lakasz Botond - 10.C - A Lukács DSE futsal csapatában nyújtott kiemelkedő teljesítményéért
Borbély Dominik - 10.D - Jó tanulmányi eredményéért
Szabó Kornél Tibor - 10.D - Jó tanulmányi eredményéért
Czita Péter - 10.E - Jó tanulmányi eredményéért
Dikász László Márk - 10.E - Jó tanulmányi eredményéért
Kerekes Olivér - 10.E - Kiemelkedő közösségi munkájáért
Nagy Máté - 10.E - A Lukács DSE futsal csapatában nyújtott kiemelkedő teljesítményéért, jó tanulmányi eredményéért
Madár Zsolt - 2/10.A - Példamutató szorgalmáért, jó tanulmányi eredményéért
Károlyi Dávid - 2/10.A - Példamutató magatartásáért, szorgalmáért
Horváth Laura - 2/10.B - Kitartó szorgalmáért, jó tanulmányi eredményéért, közösségi munkájáért
Czigler Dominik - 2/10.F - Jó tanulmányi eredményéért, aktív közösségi munkájáért, példamutató magatartásáért
Tatai Márk - 2/10.F - Jó tanulmányi eredményéért, aktív közösségi munkájáért, példamutató magatartásáért
Fodor Rómeó - 2/10.G - Iskolai versenyeken elért eredményéért
Járóka János - 2/10.G - Jó tanulmányi eredményéért
Tüskés Martin - 2/10.G - Jó tanulmányi eredményéért
Breznotics Richárd - 2/10.H - A közösségben végzett kiemelkedő munkájáért és példamutató magatartásáért
Tamási Bence - 2/10.H - Jó tanulmányi eredményéért, példamutató szorgalmáért
Prenner Gyula - 2/10.I - Kitartó szorgalmáért, jó tanulmányi eredményéért
Szegedi Krisztián - 2/10.I - Kitartó szorgalmáért, jó tanulmányi eredményéért
Bedő Kristóf - 2/10.J - Jó tanulmányi eredményéért, közösségért végzett önzetlen munkájáért
Pákozdi Attila Bence - 2/10.J - Jó tanulmányi eredményéért, közösségért végzett önzetlen munkájáért
Hermann Levente - 11.A - Jó tanulmányi eredményéért
Piriti Mátyás - 11.A - Közösségi munkájáért
Nagy Szilárd István - 11.A - Kiemelkedő közösségi munkájáért
Enessey Krisztián - 11.B - Jó tanulmányi eredményéért
Pusztai Olivér - 11.B - Iskolai versenyen való aktív részvételéért
Tánczos Bence - 11.B - Iskolai versenyen való aktív részvételéért
Gál Lajos László - 11.D - Kiemelkedő tanulmányi eredményéért
Rózsa Kristóf Lázár - 11.D - Kiemelkedő tanulmányi eredményéért
Kovács Ádám - 11.E - Jó tanulmányi eredményéért és a sportban nyújtott teljesítményéért
Selejó Tibor - 11.E - Kiváló tanulmányi eredményéért, szorgalmáért

Versenyeredményeink

2020.10.02-én rendezte a Magyar Sárkányhajó Szövetség szakmai támogatásával a Rába Sárkányhajó Club a 16. Győri Nebuló Kupát, amely Magyarország...
A következő táblázatban olvashatóak a 2019-2020-as tanévben rendezett versenyeken résztvevő diákjaink nevei, versenyek megnevezései, felkészítő...
A Győri SZC Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulói közül 8 szakmában 21 fő jutott...
Sport versenyeredmények - 2019/2020. tanév I. félév 
Szakmai versenyeredmények - 2019/2020. tanév I. félév
Közismereti versenyeredmények - 2019/2020. tanév I. félév

Támogatóink

Lépj kapcsolatba velünk itt is!

  •  iskolánk oldala

  • Facebook "Nyisd ki a szemed, ez itt a Lukács" oldala

Elérhetőségeink

Általános elérhetőségeink
Cím: 9027 Győr, Mártírok útja 13-15.
Tel.: 96/528-760,
20/447-0674,
30/335-3798
Fax: 96/528-761
E-mail: iskola@lukacssuli.hu
Felnőttképzés
E-mail: felnottkepzes@lukacssuli.hu
Iroda: 108

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.