2016-17-es tanév versenyeredményei

VERSENY

EREDMÉNY
HUMÁN

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Közös Nevező Országos Alkotó Pályázat

2016. dec.

Nagy Ádám
Iparkamara különdíja

Ipacs Roland
Legeredményesebb diák díja

Benkó Zoltánné

Muzler Gáborné

A 19. sz. második felének egyetemes történelme (PÁGISZ) 2016. dec.

2. helyezés
Szabó Kristóf,
Szabó Pál,
Velencei Patrik
11. C

Szabó Zoltán

Implom helyesírási verseny

2017. jan.

Meszlényi Márton
3/11. F – megyei 2. hely;
Horváth János
3/11. B – megyei 3. hely;

Bálint Mercédesz
11. E – megyei 12. hely

Mednyánszky Judit

Szabó Zoltán

Kovács Gertrúd

OSZKTV megyei fordulója humán kategória 2017. febr.

Drobina Hajnalka
2/10. G

Kósa Lajos
2/10. G

Csete Viktória

„Pátriánk” Győr városi vetélkedő 2017. márc.

2. helyezés
Borbély Márton,
Keszei László,
Varga András

Muzler Gáborné

Iskolai versmondó verseny

2017. márc.

Első helyezés:
Csikós Martin
1/9. G

Dávidházy Zsolt

„Szépíró Verseny Határon innen és túl” (SNI-s tanulóknak) 2017. ápr.

regionális döntőn
3. helyezés:
Pusztai Klaudia

10. F

Muzler Gáborné

Jedlik Városi Szövegértési Verseny 2017. jún.

3 fős csapat

Hatos András

VERSENY

EREDMÉNY
REÁL

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

„Kutatók éjszakája” – Kiskutatók akadályversenye

2. helyezés
12. E osztály

Lelkes Ildikó

Lelkes Géza

OSZKTV regionális forduló -
reál tantárgycsoport
Csihi Mátyás Sebestyén Tímea
OSZKTV regionális forduló -
reál tantárgycsoport
Erdélyi Ádám, 
Gál József, 
Kromperger Zsolt András,
Lakatos Krisztofer,
Ötvös Tamás Ferenc
Lelkes Ildikó

OSZKTV reál tantárgycsoport

országos döntő

Csikós Martin
1/9. G

16. helyezés

Lelkes Ildikó
Lelkes Géza

"Mi a pálya" videópályázat Országos I. díj Lelkes Ildikó,
Lelkes Géza

Gordiusz megyei
matematika verseny

Dávid Lehel Kornél
11. D – 7. hely

Horváth István
12. B –
10. hely

Buzásné Kecskés Marianna

Major Noémi

GYMSM Középiskolai matematika verseny

Kossa Roland
10. D –
2. hely

Dávidházyné Varga Erika

First Lego League –

Lego Robot verseny

6. hely + különdíj

Kovácsné Gyarmathy Csilla

Krausz Miklós

Szebényi Zsolt

World Robot Olympiad

országos döntő:
2. helyezés

Babári Martin 10. C,
Bertalan Gábor 10. B

Kovácsné Gyarmathy Csilla

Krausz Miklós

Szebényi Zsolt

Csernyánszky Imre Országos Pneumatika Verseny

Császár Márton
2/14. M

Kovács Bence
2/14. M

Krausz Miklós

VERSENY

EREDMÉNY
IDEGEN NYELV

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Pálffy nyelvi verseny 11. évf.

Körmendi Szilárd - 9. hely

 

Pálffy nyelvi verseny 12. évf.

Iuga Norbert 12. E – 1.hely.

Feketéné Bodnár Anna

Regionális szakfordító verseny – angol nyelv 1. kat.

Dénes Gergő,
Kardos Martin,
Steigart Balázs

 

Regionális szakfordító verseny – angol nyelv 2. kat.

Iuga Norbert,

Pintér Krisztián

 

Regionális szakfordító verseny – német nyelv 2. kat.

Farkas Balázs

 

VERSENY

EREDMÉNY
SPORT

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Kézilabda Truka Kupa

5. hely

Tóth József

Kézilabda Krúdy Kupa

3. hely

Tóth József

Kézilabda Jedlik Kupa

3. hely

Tóth József

Kézilabda Diákolimpia VI. korcsoport

Körzeti döntő 4. hely

Tóth József

Megyei Bajnokság (felnőtt)

9. hely

Tóth József

Dobánszky Gyula emléktorna

5. hely

Tóth József

INTERCISA Kupa

2017. 05. 26-28. Barcs

5. hely

Tóth József

Labdarúgás Deák Kupa Kispályás Labdarúgás

4. hely

Vingler Zoltán

Kispályás Labdarúgás –

Diákolimpia VI. korcsoport

megyei 3. helyezés

Vingler Zoltán

Kispályás Labdarúgás –

Deák Kupa

3. hely

Vingler Zoltán

Középiskolás Labdarúgó Világbajnokság

2017. 05. 21-29. Prága

24. hely

Vingler Zoltán

Futsal Diákolimpia V-VI. korcsoport

városi 4. hely

Balogh Márk

Futsal NBII U17

2. hely

Balogh Márk

Futsal NBII U20

3. hely

Balogh Márk

Futsal Diákolimpia

megyei 4. hely

Balogh Márk

Futsal Centrum Kupa

4. hely

Balogh Márk

Lukács Kupa

2. hely

Vingler Zoltán

Floorball Kispályás Diákolimpia V-VI korcsoport

megyei 1. helyezés

Herold Bálint

Floorball Kispályás Diákolimpia V-VI korcsoport

országos elődöntő: 2. hely

Herold Bálint

Floorball Kispályás Diákolimpia V-VI korcsoport

országos döntő: 6. hely

Herold Bálint

Floorball Nagypályás Diákolimpia VI korcsoport

országos elődöntő: 3. hely

Herold Bálint

Darts Sulimpia VI. korcsop.

2017. 03. 25.

2. hely: Hideg Soma

4. hely: Horváth Gergő

2. hely: Sopronyi Klaudia

Tóth József

Sárkányhajó Nebuló Kupa

3. hely: Lukács Dragons

6. hely: Dragon Boys (9.A)

Sziklenka László

Sulihajsza 2017. 05. 21.

6. helyezés (9 csapatból)

Tóth József

VERSENY

EREDMÉNYEK
JÁRMŰSZERELÉS

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

OSZKTV – autóelektronikai műszerész

1 helyezés – Gombás Mihály

Kauker Zoltán

OSZKTV – alternatív gépjárműhajtási technikus

2. hely – Csordás Máté

Kauker Zoltán

Füredi Gyula

OSZKTV – alternatív gépjárműhajtási technikus

7. hely – Horváth Levente

Kauker Zoltán

Füredi Gyula

OSZKTV – alternatív gépjárműhajtási technikus

9. hely – Vecsey Bálint

Kauker Zoltán

Füredi Gyula

OSZKTV - járműfényező

1 helyezés – Berki Tamás

Herczku István

OSZKTV - járműfényező

8. hely – Horváth János

Herczku István

OSZKTV – karosszérialak.

2. hely – Rotaridesz Gábor

Herczku István

OSZKTV – karosszérialak.

5. hely – Tornyi Csaba

Herczku István

OSZKTV – karosszérialak.

10. hely – Bodó Gergő

Herczku István

Közlekedésgépész ágazat

15. hely – Nagy Dávid

Kauker Zoltán

VERSENY

EREDMÉNY - JÁRMŰGYÁRTÁS

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

XIII. Vasnyűvő verseny

3. hely
Pataki Milán (2/10.G)

Kósa Lajos (2/10. G)

Szabó István

Versenyeredményeink

 A 2017-es FLL Lego Robot versenyen "Kutatás" kategóriában a LEt'sGO csapatunk ELSŐ helyezést ért el!Ide kattintva további képek...
FLL 2017 – Hydro Dinamics – A víz útjaKutatási feladat: „Az emberek használják a vizet minden nap, de biztosan nem sokat...
Sportlövő Diákolimpia Országos Döntőjén - melyet 2017. november 18-án a Derecske Városi Sportcsarnokban rendeztek meg - iskolánk tanulója, Steigler...
Iskolánk floorball csapata a Sopronban megrendezésre került megyei döntőn megvédte tavalyi első helyét, ugyanis 3 meccsből mind a hármat megnyerték,...
A Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara által alapított csanaki Jerfy Antal díjakat a Győrben rendezett 2017. évi Pályaválasztási...
A mosonmagyaróvári Győri Műszaki SZC Hunyadi Mátyás Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája 50. évfordulós ünnepség sorozatának részeként labdarúgó...

Támogatóink

Lépj kapcsolatba velünk itt is!

Elérhetőségeink

Általános elérhetőségeink
Cím: 9027 Győr, Mártírok útja 13-15.
Tel.: 96/528-760,
20/447-0674,
30/335-3798
Fax: 96/528-761
E-mail: iskola@lukacssuli.hu
Felnőttképzés
E-mail: felnottkepzes@lukacssuli.hu
Iroda: 108

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.