A 2019/2020. tanév versenyeredményei munkaközösségenként

A következő táblázatban olvashatóak a 2019-2020-as tanévben rendezett versenyeken résztvevő diákjaink nevei, versenyek megnevezései, felkészítő tanáraik és eredményeik.

HUMÁN MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

OSZKTV (humán kategória)

Regionális fordulóba jutott tanuló: Takács Marcell 1/9.K

Csete Viktória

Közös Nevező Alkotópályázat

German Levente 10.A – 1. hely

Menyhárt Dávid 1/9.F – 3. hely

Muzler Gáborné

Kiss Imre

„Csodaszarvas” vers-és prózamondó verseny

Puskás Dániel - 3. hely

Kiss Balázs – SZC különdíj

Kalmár Szabina

Bod Péter Megyei Könyvtárhasználati verseny

Horváth Dávid 10.C – 2. hely

German Levente 10.A – 3. hely

Hatos András

Internetes Városi Történelmi Verseny

11.B osztály csapata – 4. hely

Magyarné Frónius Tímea

SZAKE Internetes Történelmi Verseny

10.A és KK12.B csapata – országos döntőbe jutott

Kóny Judit

Nagy Árpád

Estöri kreatív történelmi vetélkedő

10.E osztály csapata – 2. fordulóba jutott

Dekovics Balázs

Vers-és prózaíró pályázat (regionális)

Németh Márk 10.D – 1. hely

Borszuk Zalán – 1. hely

Horváth Dávid – 1. hely

szervező: Dávidházy Zsolt

REÁL MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

OSZKTV (reál kategória)

Regionális fordulóba jutott tanulók: Bálint Kevin, Bedő Kristóf, Entresz Milán, Takács András

Lelkes Ildikó

Major Noémi

Polsterné Baricza Anikó

Sebestyén Tímea

28. Megyei Középiskolai Matematika Verseny

Ihász Adrián 12.C 

Soós Ádám 11.A

a Lukács Iskola két legjobb versenyzője

Dávidházyné Varga Erika

Major Noémi

Széchenyi 80 Országos Műszaki Tudományok Verseny

Országos döntőbe jutott tanulók: Tánczos Bence, Pusztai Olivér 11.B; Müller Kristóf 10.A; Ujj Zalán 9.A

Lelkes Ildikó

Lelkes Géza

„Magyarország az én hazám”

Internetes honismereti verseny

Országos döntőbe jutott csapatok: 10.B; 11.B; 1/9.F; 2/10.J osztályok csapatai

Lelkes Ildikó

Lelkes Géza

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

11. évfolyam – megyei 3. hely

Pusztai Olivér 11. B – 9. hely

Buzásné Kecskés Mariann

Dávidházyné Varga Erika

Major Noémi

IDEGEN NYELVI MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Deák Megyei Idegen nyelvi Verseny 9-10. évfolyam

angol nyelv:

Kiss Botond Bence 9.E  - 4. hely

Mátyus András 10.E – 13. hely

német nyelv:

Sepsi Dávid 9. C – 4. hely

Boros Bence 9.C – 8. hely

Erdős Csongor 9.C – 10. hely

Dorián Gábor 9.B – 11. hely

Tóth Máté 9.B – 12. hely

Kovács Péter 10.B – 12. hely

Nagyné Marton Szilvia

Tóth Ildikó

 

 

 

Borbély Krisztina

Böröczki-Rózsa Mariann

Germán Szilvia

Pálffy Megyei Idegen nyelvi Verseny 11-12. évfolyam

angol nyelv:

Soós Ádám 11.A – 1. hely

Kiss Bence – 4. hely

német nyelv:

Almási Roland – 7. hely

Varga László – 9. hely

Nagyné Marton Szilvia

 

 

Böröczki-Rózsa Mariann

 

TESTNEVELÉS MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY/SPORTÁG

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Labdarúgás

Deák Kupa

2. helyezés

Balogh István Márk

Vingler Zoltán

Futsal Diákolimpia

Országos elődöntő: 1. helyezés

Balogh István Márk

Vingler Zoltán

Futsal Centrum Kupa

Megyei 1. helyezés

Balogh István Márk

Vingler Zoltán

Kézilabda Diákolimpia

Körzeti döntő: helyezés

Sej László

Tóth József

Atlétika 2000 méter síkfutás

Dömötör Barnabás – 3. helyezés

Rózsa Péter

Atlétika svédváltó

1. helyezés

Rózsa Péter

Asztalitenisz

Megyei 2. helyezés

Vadász Olivér

Rózsa Péter

Gyorskorcsolya Diákolimpia

Országos 4. helyezés

Palakovics Dávid

Vingler Zoltán

Honvédelmi Verseny

Városi 5. helyezés

Vinglerné Limp Ildikó

JÁRMŰSZERELÉSI MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

OSZTV Alternatív gépjárműhajtási technikus

Nagy László 2. hely

Csörnyi Bence 6. hely

Kauker Zoltán

Kraft Károly

OSZTV Autóelektronikai műszerész

országos döntőbe jutott

Tokár Péter

Kraft Károly

SZKTV Karosszérialakatos

országos döntőbe jutott

Dezső Martin

Jakus Alex József

Szita Milán

Herczku István

SZKTV Járműfényező

országos döntőbe jutott

Deák Szabolcs

Kajtár Tamás

Orsós Gábor

Herczku István

ÁSZÉV Autó-és repülőgép-szerelési ismeretek

országos döntőbe jutott

Forró Bence 3. hely

Győri Kristóf 4. hely

Bakondi Ferenc Máté 5. hely

Nesic Péter Patrik 7. hely

Márton Lajos 8. hely

Papp Gergely 10. hely

Horváth Gergő 13. hely

Szabó Adrián 15. hely

Potos Martin 16. hely

Horváth Adrián 17. hely

Puszter Richárd 18. hely

Tóth Lívia

Kauker Zoltán

JÁRMŰGYÁRTÁSI MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

SZKTV Járműipari fémalkatrész-gyártó

országos döntőbe jutott

Barta Zoltán

Fáczán Attila Mózes

Kadocsa Bálint István

Kollár Bence 1. hely

Kulcsár József Koppány

Molnár Levente

Vass Dániel

Bélafalviné Vásárhelyi Hajnalka

Szarvas László

SZKTV Autógyártó

országos döntőbe jutott

Imre Zsombor

Kerkai Krisztián

Strenner Márk

Járási István

Szabó Zoltán Ferenc

SZAKGIMNÁZIUMI MŰSZAKI ÉS TECHNIKUSI MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

OSZTV Mechatronikai technikus

országos döntőbe jutott

Bak Zoltán

Horváth Zoltán

ÁSZÉV Gépgyártás-technológiai ismeretek

országos döntőbe jutott

Ihász Adrián 8. hely

Kovács Ádám 27. hely

Herold Lívia

Horváth Gabriella

Petrecz Gyula

ÁSZÉV Mechatronikai ismeretek

országos döntőbe jutott

Ujj Roland 7. hely

Ledniczki Mátyás 13. hely

Scheiber Nikolasz 14. hely

Nagy Viktor Márió 17. hely

Nagyné Horváth Éva

Horváth László

Horváth Zoltán

GÉPÉSZ MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

SZKTV Központifűtés-és gázhálózat-rendszerszerelő

országos döntőbe jutott

Lovranics Martin

Kovács Tibor

„Szent Korona és a Magyar királyi koronázási jelvények” pályázat

Horváth Márió 2. hely

Klausz Richárd 3. hely

Kiss Imre

Versenyeredményeink

2020.10.02-én rendezte a Magyar Sárkányhajó Szövetség szakmai támogatásával a Rába Sárkányhajó Club a 16. Győri Nebuló Kupát, amely Magyarország...
A következő táblázatban olvashatóak a 2019-2020-as tanévben rendezett versenyeken résztvevő diákjaink nevei, versenyek megnevezései, felkészítő...
A Győri SZC Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma tanulói közül 8 szakmában 21 fő jutott...
Sport versenyeredmények - 2019/2020. tanév I. félév 
Szakmai versenyeredmények - 2019/2020. tanév I. félév
Közismereti versenyeredmények - 2019/2020. tanév I. félév

Támogatóink

Lépj kapcsolatba velünk itt is!

  •  iskolánk oldala

  • Facebook "Nyisd ki a szemed, ez itt a Lukács" oldala

Elérhetőségeink

Általános elérhetőségeink
Cím: 9027 Győr, Mártírok útja 13-15.
Tel.: 96/528-760,
20/447-0674,
30/335-3798
Fax: 96/528-761
E-mail: iskola@lukacssuli.hu
Felnőttképzés
E-mail: felnottkepzes@lukacssuli.hu
Iroda: 108

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.